Питання 2241

На автомобілі з автоматичною коробкою передач щоб зняти автомобіль з позиції P необхідно натиснути педаль гальма:

85.2%правильних відповідей

Хочу Premium

Запитайте так, як думаєте

Введіть запит і пошук знайде для вас найкращу відповідь

Коментарі (0)

Щоб мати змогу залишати коментарі, увійдіть на сайт або зареєструйтесь

Вхід Реєстрація