Питання 1510

Що необхідно зробити перед відкриттям капота, якщо з-під нього йде дим?

90.9%правильних відповідей
Якщо з-під капота йде дим, це означає, що під капотом щось горить. Перед тим як відкрити капот, необхідно вжити заходів до того, щоб уникнути опіку, а також припинити подальше горіння. Для цього необхідно вимкнути двигун, а також масу (для запобігання виникнення іскри або замикання), захистити ділянки тіла, аби уникнути пошкодженя полум’ям, яке може вихопитися під час відкриття капота, приготуватися загасити полум’я за допомогою вогнегасника. У жодному випадку не одягайте гумові рукавички, оскільки, розплавившись, гума може спричинити ще більші опіки.

Хочу Premium

Запитайте так, як думаєте

Введіть запит і пошук знайде для вас найкращу відповідь

Коментарі (0)

Щоб мати змогу залишати коментарі, увійдіть на сайт або зареєструйтесь

Вхід Реєстрація